Łatwy zwrot towaru
SOCZEWKI PODWÓJNE POLIWĘGLANOWE - wykonane z dwóch tworzyw:
- szyba zewnętrzna wykonana z POLIWĘGLANU,
- szyba wewnętrzna z OCTANU CELULOZY pokryta warstwą ANTI-FOG zapobiegająca parowaniu.
PODWÓJNE SZKŁA - oraz odpowiednia wentylacja to dwie podstawowe cechy zapobiegające parowaniu szkieł w goglach. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z wytrzymałego POLIWĘGLANU, który zapewnia miękkość oraz plastyczność, charakteryzuje się dużą odpornością na pęknięcia przy uderzeniach i wyjątkową lekkością. Natomiast warstwa wewnętrzna wykonana jest z OCTANU CELULOZY i pokryta jest warstwą ANTI-FOG. Warstwa powietrza znajdująca się pomiędzy szybami tworzy termiczną barierę i eliminuje parowanie.
ANTI-FOG - specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.
OCTAN CELULOZY - to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk.
GOGLE POSIADAJĄ:
- Filtr UV 400 - chroniący w 100% oczy zarówno przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB jak i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.
- Wewnętrzna gąbka antyalergiczna z wentylacją - idealnie dopasowana do twarzy, ze specjalnym wycięciem na nos.
- Szeroka elastyczna guma, dobrze trzymająca gogle.
- Gogle są kompatybilne z kaskiem.
KATEGORIA SZKIEŁ I PRZEPUSZCZALNOŚĆ ŚWIATŁA:
- szkła średnio przyciemniane: kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne: 18%-43%.
WYMIARY:
- szerokość między zawiasami: 17 cm,
- wysokość szkieł z ramką: 9 cm,
- wysokość samych szkieł: 7,4 cm,
- szerokość samych szkieł: 18,5 cm,
- szerokość gąbki przylegającej do twarzy: 13 cm.
UWAGA Jeśli podczas zakupu nie podasz danych firmowych (w tym NIP-u), to nie będzie możliwości otrzymania faktury VAT w późniejszym terminie.
Dostawa GRATIS przy zakupach za min. 250zł!
Istnieje możliwość dostawy roweru naszym transportem.
Koszt tej dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od adresu dostawy.
W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.
srp_percentage | 15 |
Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | TAK |