Retül Bike Fit

Retül Bike Fit już w Bike Atelier Głogów!

 

Jak to działa?

Retül Fit to coś więcej niż tylko dopasowanie roweru — to sposób na poznanie swojego ciała, przyczyn bólu i tego, jak odpowiednie dopasowanie sprzętu pomoże Ci osiągnąć Twoje rowerowe cele.

Wykorzystując technologię przechwytywania ruchu 3D, system Retül dokładnie mierzy każdy stopień ruchu i milimetry odległości, dostarczając Tobie i fitterowi danych niezbędnych do idealnego dopasowania Twojego sprzętu rowerowego.


Gdzie?

Badanie wykonywane jest przez przeszkolonego fittera posiadającego Certyfikat uprawniający do przeprowadzenia pomiaru.

System Retul Bike Fit znajduje się w Bike Atelier Głogów przy ul. Morcinka 29.

Umawiać na badanie można się telefonicznie pod nr tel. 502 237 451,730 100 882.

 

Jak przygotować się do badana?

Dzień przed planowanym fittingiem należy dostarczyć do naszego salonu swój sprawny oraz czysty rower. Jeżeli nie masz czasu go przygotować, możesz zlecić to naszemu serwisowi za dodatkową opłatą.

Do badania należy przygotować krótki, obcisły strój kolarski oraz klapki. Dobrze jes też mieć przy sobie coś do picia.Na czym to polega?

Etap I

Przed badaniem fitter zapyta Cię o Twoje ewentualne ograniczenia ruchowe, wcześniejsze urazy i ból, jak również cele rowerowe, które chcesz osiągnąć.


Etap II

Następnie usiądziesz na swoim rowerze, a do 8 punktów na Twoim ciele przymocujemy znaczniki LED, które będą monitorowane przez system Retül Vantage Motion Capture. System ten na żywo i w trójwymiarze będzie rejestrował ruch Twojego ciała w trakcie pedałowania, tworząc jego dynamiczny obraz.

Etap III
Dane zebrane w czasie rzeczywistym zostana przeanalizowane przez oprogramowanie Retül, aby fitter mógł jednym rzutem oka ocenić, jaka pozycja jazdy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.


Etap IV
Kiedy wspólnie z fitterem znajdziecie optymalną pozycję, zostanie wygenerowana cyfrowa mapa finalnych ustawień, która zostanie wykorzystana przez narzędzie Retül Zin. Uzyskane dane pozwolą stworzyć kompletny raport z fittingu, dostępny zawsze, kiedy będziesz go potrzebował ponieważ udostępnimy go Tobie przesyłając na wskazany adres email.

Ile to kosztuje i jak długo to trwa?

W ofercie do wyboru mamy dwie opcje badania:

1. Retül Bikefitting skierowany jest głównie do profesjonalnych kolarzy szosowych i triathlonistów.

Koszt badania to 600 zł, czas trwania to 4 - 5h. Badanie obejmuje wszystkie podane wyżej etapy.

2. Retül Sizing skierowany jest dla każdego rowerzysty, który chce mieć idealnie dopasowany do swoich potrzeb rower, aby móc jeździć dłużej, szybciej i dalej.

Koszt to 300 zł, a trwa 1 - 1,5h. Badanie obejmuje II oraz III etap spośród wymienionych wyżej.

Nie czekaj, zadzwoń już teraz i umów się na kompleksowy pomiar i dopasowanie Twojego roweru!

 

 

 

pixel